سه شنبه 9 خرداد 1402
تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد 1402
کد 1297

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اهر

تأکید فرماندار اهر بر پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه‌های عمومی از درآمد شهرداری اهر
 
❇️ دکتر ابوالفضل غنی‌زاده در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اهر اظهار داشت: تاکنون یک میلیارد و ششصد و هفتاد میلیون ریال از بابت نیم درصد سال گذشته توسط شهرداری به کتابخانه‌های عمومی شهرستان اهر پرداخت شده است.
❇️ وی افزود: به جای اینکه بعد از اتمام زمان مشخص شده، سهم نیم درصد کتابخانه‌های عمومی از درآمد شهرداری اهر از طریق خزانه برداشت شود، لازم است شهرداری با برنامه‌ریزی، نسبت به پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه‌های عمومی از درآمد را پرداخت کند.
❇️ فرماندار اهر گفت: در سال گذشته ۳۵۰ عنوان برنامه‌های مختلف از جمله قصه‌گویی و مسابقه آنلاین توسط کتابخانه‌های عمومی شهرستان اهر برگزار شده است.
❇️ وی بابیان این‌که بیش از ۵۰ درصد برنامه‌های اجرا شده مربوط به بخش کودک با ۱۸۶ برنامه می‌شود، خاطرنشان کرد: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نسبت به برنامه‌ریزی مطالعه یک دقیقه‌ای، کتابخوانی سیار، کتابخوانی مجاز و کتاب دم در اقدام کند.
❇️ گفتنی است، حاتم‌زاده رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی از اقدامات انجام شده در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و جلیل کاظم‌زاده رئیس شورای اسلامی شهر اهر از وضعیت پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه‌های عمومی از درآمد شهرداری اهر گزارشی ارائه کردند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 3 خرداد 1402
  • توسط کاربر روابط عمومی اهر