پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 24 ارديبهشت 1401
کد 208

فرمانداری شهرستان اهر

دکتر غنی زاده فرماندار اهر با بازدید سرزده از بخش‌های مختلف شهرداری اهر

دکتر غنی زاده فرماندار اهر با بازدید سرزده از بخش‌های مختلف شهرداری اهر از نزدیک وضعیت خدمات رسانی واحد های مختلف را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد
 
💥💥💥
فرماندار اهر اظهارداشت ؛ نظارت و کنترل بر روند اجرایی شهرداری وظیفه ی پارلمان شهری است با این توصیف و با اتفاقات نامیمون طی دوره ششم شورای اسلامی شهر ،....شاکله ی شهرداری و شورای اسلامی اهر غیر قابل دفاع است
فرماندار اهر افزود ؛  
🔹ترک فعل به عناوین مختلف و غفلت ناموجه ، خبط عمدی و اقدامات غیر منصفانه ،...کج خلقی و ضد اندیشی در سیستم مدیریت شهری جایز نیست ،... نظم و انضباط کارکنان شهرداری اهر را رصد می‌کنیم/ پیگیر نحوه ی پرداخت حقوق کارکنان شهرداری اهر هستیم

دکتر غنی‌زاده تاکید کرد‌:
🔹 تعیین تکلیف بدهی شهرداری اهر به تامین اجتماعی بایستی جزو اولویت‌های نخست قرار گیرد.

💥می بایست با مدیریت مناسب و طرح و برنامه میزان انحراف را کاهش و خسارت ها را جبران کرد 
با ارزیابی عملکرد ، میزان بدهی‌های شهرداری اهر مجدداً نزدیک به ۷۰ میلیارد تومان افزایش یافته است چه بسا کارکنان شهرداری از نظر معیشت در مضیقه و پرداخت حقوق و مزایای کارگران شهرداری به تعویق افتاده و با مشکل مواجه شده است.
فرماندار اهر گفت ؛
🔹تامین سرمایه مولد به عنوان موتور محرکه توسعه شهرداری اهر از اهداف مدیریت شهری است تا زمانی که شهرداری اهر از مشکلات مالی و مدیریت بحران عبور نکرده است، لازم نیست منابع درآمدی را به انحای مختلف بذل و بخشش کنند. 
هرچند بدهی” ۴۲ “میلیارد تومانی به تامین اجتماعی، بدهی کمی نیست اما باید ماهانه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان جریمه پرداخت شود.

🔹فضای مجازی نباید کلید ‌و ملاک شاخصه های مدیریت و مبنای سنجش و ارزیابی عملکرد باشد، 
وقتی گلایه‌ای از سیستم مدیریت شهری و کارکنان شهرداری اهر در فضای مجازی مطرح می‌شود دید عموم نیز به این مجموعه منفی خواهد شد، لذا باید این مشکلات با مشارکت نخبگان جامعه و هم اندیشی مجموعه شهرداری حل شود.

فرماندار اهر اظهار داشت ؛
🔹 صدور پروانه ی ساختمانی  (۸۴) ماهه برای احداث هتل پنج ستاره در اهر بسیار زیاد است ؛ 
چراکه در زمان کلنگ‌زنی شرکت معدنی انجرد متعهد به اجرای کار بوده است . البته با این فرض و در این رابطه از کارکنان شهرداری اهر سوال می‌شود که چرا ؟!!! شهرداری اهر با شرایط بد مالی، هزینه پروانه ساختمان هتل را به صورت رایگان محاسبه کرده است ؟!!!
در این راستا شرکت معدنی مهر اصل  هزینه ای برای پروانه ساخت پرداخت نکرده است ولی در قبال هیچگونه مسئولیتی بر عهده نگرفته  است  نهایتا در ماهیت تعهدات و در اجرای موضوع با مشکل مواجه خواهیم شد  باید تمهیداتی فراهم شود که سرمایه گذاران این حوزه ضمن ارائه گزارش از پیشرفت کار و نحوه تامین « سرمایه » نتوانند از ایفاي کامل تعهدات استنکاف نمایند.

  • نوشته شده
  • در شنبه 24 ارديبهشت 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی اهر