سه شنبه 13 خرداد 1399 09 شوال 1441 2 ژوئن 2020
تاریخ : سه شنبه 5 تير 1397
کد 15

فرماندار اهر : ضرورت پیگیری مصوبات جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان اهر

فرماندار اهر : ضرورت پیگیری مصوبات جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان اهر

فرماندار اهر : ضرورت پیگیری مصوبات جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان اهر
به گزارش اهرامروز به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش اهر، سومین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۷ با محوریت گزارش عملکرد مدیریت، برنامه ریزی برای انسداد مبادی بیسوادی و برنامه ریزی برای برگزاری کلاس های جبرانی تابستان در محل سالن کنفراس مدیریت و با حضور اعضا برگزار شد .
محمودی ، فرماندار اهر ضمن تبریک عید فطر و حلول ماه شوال و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر از مدیریت آموزش وپرورش اهر به جهت برگزاری منظم جلسات شورا تقدیر کرد.
وی با بیان اینکه امتحانات نهایی و کنکور سراسری در این برهه زمانی از اهمیت ویژای برخوردار هستند، هماهنگی آموزش و پرورش، فرمانداری و سایر نهادهای دخیل در این امر را از جمله سازمان های خدماتی مانند اداره برق، آب، شهرداری و آتش نشانی و همچنین نیروی انتظامی را در جهت تامین رفاه و امنیت دانش آموزان داوطلب کنکور ضروری دانست .
محمودی ایجاد دانشگاه فرهنگیان را در اهر نقطه عطفی در تاریخ آموزش و پرورش دانست و افزود : این رویداد باعث توسعه مبانی علمی و فرهنگی شهرستان خواهد شد.
فرماندار شهرستان اهر با تاکید براین که مصوبات جلسات شورا باید  پیگیری شود افزود: از مصوبات جلسات قبل که ساماندهی اوقات فراغت و بحث مهارت آموزی در فصل فراغت دانش آموزان بود که می تواند قسمت اعظمی از بحث بیکاری جوانان را برطرف کند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 تير 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی اهر