پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 22 تير 1400
کد 148

تقدیر مدیرکل کانون پرورش فکری آذربایجان‌شرقی از فرماندار اهر

مدیرکل و معاونین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی با فرماندار شهرستان اهر دیدار کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی ضمن دیدار با فرماندار اهر؛ از حمایت مهندس خدابخش فرماندار شهرستان اهر و مدیرعامل شرکت مس مزرعه از تجهیز و فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهر قدردانی کرد.
مهندس خدابخش، فرماندار شهرستان اهر در دیدار با مدیرکل و معاونین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی گفت: آسیب‌های اجتماعی بیش از آن‌چه که فکر می‌کنیم کودکان و نوجوانان را تهدید می‌کند و بایستی برای مصون نگه‌داشتن آنها از آسیب‌های اجتماعی برنامه داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه کانون‌ پروش فکری کودکان و نوجوانان حتی می‌تواند مهم‌تر از آموزش و پرورش باشد، افزود: اگر به جوانان موفق نگاه کنیم ریشه موفقیت به تربیت در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازمی‌گردد.
فرماندار شهرستان اهر ادامه داد: اگر بتوانیم با تشخیص درست و حمایت از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایگاه این نهاد برجسته نماییم.
خدابخش تاکید کرد: بر این موضوع باور قلبی داریم که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌تواند مرکز استعدادیابی کودکان و نوجوانان باشد.
وی خاطرنشان کرد: حمایت‌های جزئی از کانون‌ پروش فکری کودکان و نوجوانان اهر برای بنده قانع‌کننده‌ نیست چراکه می‌دانم کانون‌ پروش فکری چه قابليت‌هایی دارد
 
حمایت فرماندار اهر از کانون پرورش فکری مایه افتخار است
 
علی بینش، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی در دیدار با فرماندار شهرستان اهر افزود: حمایت‌های بی‌نظیر فرماندار محترم اهر از فعالیت‌ها و تجهیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهر مایه مباهات و افتخار است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: کودکان و نوجوانانی که به موفقیت دست یافته‌اند را اگر ریشه‌یابی کنیم در نتیجه تربیت کانون پرورش فکری این موفقیت حاصل می‌شود.
وی اضافه کرد: شهرستان اهر جزو معدود شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی است که کتابخانه پستی دارد و کانون پرورش فکری برای خدمات کتابخانه‌ای ریالی هزینه دریافت نمی‌کند.
بینش بابیان اینکه کانون پرورش فکری آذربایجان‌شرقی آمادگی راه‌اندازی کتابخانه سیار را در شهرستان اهر دارد، خاطرنشان کرد: در صورت داشتن این کتابخانه؛ تمامی آنچه که نیاز کودکان و نوجوانان است در شهرستان اهر خواهیم داشت.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 تير 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی اهر