پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 22 تير 1400
کد 147

فرماندار شهرستان اهر

حفظ شأن و منزلت خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران حائز اهمیت است

فرماندار اهر، حفظ شأن و منزلت جامعه ایثارگری را حائز اهمیت خواند و گفت: فراهم آوردن بستر مناسب جهت اشتغال فرزندان معزز شهدا و ایثارگران از دغدغه‌های اصلی دولت است.
رسول خدابخش، فرماندار شهرستان اهر در نشست شورای مشورتی امور ایثارگران، بر ضرورت توجه و رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران تأکید کرد.
فرماندار شهرستان اهر با تأکید بر اینکه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران ولی‌نعمتان کشور هستند گفت: دستگاه‌های اجرایی باید در خصوص ارائه خدمات شایسته به این قشر معزز توجه ویژه‌ای داشته باشند.
خدابخش حفظ شأن و منزلت جامعه ایثارگری را حائز اهمیت خواند و گفت: فراهم آوردن بستر مناسب جهت اشتغال فرزندان معزز شهدا و ایثارگران از دغدغه‌های اصلی دولت است که در این راستا اقداماتی انجام‌یافته که به دلیل مسائل و مشکلات پیش‌روی کشور، نیازمند برنامه‌ریزی گسترده در سطح کلان است.
وی در پایان سخنان خود بر نقش ویژه شورای مشورتی امور ایثارگران در احصاء و انتقال مشکلات خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: امیدواریم با مشارکت همدیگر بتوانیم گام‌های خوبی در جهت رسیدگی به این قشر معزز برداریم.
گفتنی است؛ اختصاص قطعه ایثارگران، اشتغال فرزندان معظم شهدا و ایثارگران، نصب تابلوهای توقف ویژه جانبازان و معلولین، رفع مشکلات بیمه‌ای خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، ساماندهی گلزار مطهر شهدا و توجه ویژه به مسائل و مشکلات پیش روی جامعه ایثارگری از مهم‌ترین خواسته‌های اعضای شورای مشورتی امور ایثارگران از فرماندار شهرستان اهر بود  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 تير 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی اهر